VPGold on parim valik

Juveliiri töökoda alustas oma tööd 13. aprillil 2009. aastal Jõhvis, aadressil Rakvere 13. Vaatamata lühikesele töötamisajale uues kohas, on meie juveliiridel aastatepikkune kogemus juveliiritööde alal.

Me tegeleme nii juveelitoodete parandamise kui ka valmistamisega. Meie juveliiritöökoda teostab laias kompleksis töid: sõrmuste, ripatsite, käevõrude, kettide valmistamine. Kõik tööd, mis me käsile oleme võtnud, saavad alati ka lõpetatud.

Me aitame teid alati:

– katkise keti või käevõru kokku jootmine
– ostetud juveelitoote proovi kontrollimine
– sõrmuste suuruse, käevõrude ja kettide pikkuse suurendamine või vähendamine
– Teie toote kaunistamine graveeringuga
– väljakukkunud kivi tagasi kinnitamine
– katkise luku parandamine
– toote poleerimine

Põhilisteks meie juveliiritöökoja poolt teostatavateks tööliikideks on juveelitoodete parandamine ning valmistamine individuaalsete tellimuste alusel. Teie soovil luuakse meie juveliiritöökojas toote eskiis või valmistatakse juveelitoode Teie poolt esitatud näidise, foto või joonistuse alusel, mille on võimalik meile edastada elektroonilise posti kaudu, saamaks teada ka toote esialgse maksumuse.

Enam ei ole Teil vajadust alles hoida või odava hinnaga pandimajja maha müüa neid tooteid, mis enam Teile ei meeldi. Juveliiritöökoda pakub Teile ainulaadset võimalust oma vanadesse juveelidesse uue elu sisse puhkumiseks, ühtlasi soetades endale harukordseid ehteid, mis loodud just Teile või kingituseks Teie lähedastele inimestele.

Meile võib tellimuse vormistamiseks helistada igal Teile sobival ajal või selleks otstarbeks ise kohale tulla.